Scroll to top

Naše produkce

Profil: Od roku 1993 vyrábíme výrobky z plastických hmot technologií vstřikování, vyfukování, vstřikovyfukování a vstřikovyfukování s natahováním (ISBM) z materiálu PET.

Všechny naše výrobky jsou určeny převážně pro farmaceutický, potravinářský a zdravotnický průmysl – uzávěry, kapátka, lékovky, mechanické rozprašovače a další.

Všechny použité materiály mají certifikát o zdravotní nezávadnosti a splňují požadavky Evropského lékopisu. Poskytujeme zákazníkům kompletní servis: návrh výrobku – výroba formy – vstřikování, vyfukování nebo vstřiko-vyfukování výrobku.

– Výrobky:

Lékovky, lahvičky

Uzávěry

Rozprašovače s příslušenstvím

Zdravotnické prostředky

Ostatní

Certifikace

Kontakt

Máte-li zájem o některé z nabízených výrobků nebo požadujete-li zhotovení výrobků dle vlastních požadavků, kontaktujte nás prosím prostřednictvím poptávkového formuláře nebo na uvedené adrese. Obratem Vám vypracujeme nabídku dle vašich požadavků.

Kontaktní adresa: 736 01 Havířov – Město, Dělnická 566/12

Telefon: +420 596 805 811

Fax: +420 596 805 815

E-mail: vinamet@vinamet.com

CERTIFIKACE

Jelikož převážná část výrobků je určena pro zdravotnictví a farmacii musí jejich výroba probíhat za velice přísných výrobních a kontrolních podmínek. Zvláštní důraz je kladen především na kvalitu a čistotu vstupních surovin, na čistotu při samostatném výrobním procesu a v neposlední řadě i na mezioperační a výstupní kontrolu. Při vlastní výrobě jsou samozřejmě dodržovány i některé zásady správné výrobní praxe (SVP). V roce 2002 byl ve výrobním závodě certifikován systém řízení kvality dle souboru norem ISO 9001:2009.

Máte zájem o naše služby?

Máte-li zájem o některé z nabízených služeb, kontaktujte nás prosím prostřednictvím poptávkového formuláře nebo na uvedené adrese. Obratem Vám vypracujeme nabídku dle vašich požadavků..