PRODEJNA

Firma Eva Filsáková-VINAMET se od roku 1992 věnuje i maloobchodní činnosti a to v oblasti zdravotnických prostředků, skla a porcelánu a v oblasti papírenském sortimentu. Dovolujeme si Vás pozvat do naší prodejny, která se nachází v centru města Havířova na adrese: Hlavní třída 66/197.

Naše prodejna je rozdělena na tři stěžejní oblasti:

Papírnictví a domácí potřeby

Kompletní papírenský sortiment např. pro vybavení kanceláří, školní potřeby, dekorativní materiály a zároveň základní vybavení pro kuchyň a domácnost.

Součástí prodejny je také prodej distribučního zboží za zajímavé ceny. Naleznete zde naše křupky, čaje, vína i energetický nápoj.

Co u nás např. můžete zakoupit:

  • V sortimentu papírnictví: lepidla, pravítka, propisky, šanony, alobal, mikroténové sáčky, pastelky, svíčky, ubrousky, sešity, bloky, aktovky a další.
  • V sortimentu domácích potřeb: napařovač knedlíků, síto na noky, odkapávače, formičky, šlehače, struhadla, kráječe, odměrky, formy na pečení, cedníky, WC soupravy, odpadkové koše, kolíčky a šňůry na prádlo a další.

Sklo a porcelán

Vysoce kvalitní sklo a porcelán s dlouholetou tradicí. Vhodné typy pro dárky, ale zároveň základní potřebné nádobí nejen pro domácnost.

Co u nás např. můžete zakoupit:

    bílý porcelán, dekorovaný porcelán (talíře, hrnky, misky, mísy aj.), olovnaté sklo, cibulák, křišťál, bor, hladké sklo, miniatury, Simax sklo (pekáče), užitkové sklo, víčka, keramika, příbory a další

Zdravotnické prostředky

Jako registrovaná prodejna zdravotnických prostředků nabízíme široký sortiment zboží s možností uplatnění zdravotnických poukázek. Kromě zdravotnického materiálu a hygienických potřeb nabízíme také vysoce kvalitní zdravotnickou obuv, která je vhodná na každodenní nošení.

Co u nás např. můžete zakoupit:

  • Zdravotnická obuv, ortopedické vložky a pomůcky, vložky na intenkontinenci, punčochy, nůžky, pinzety, čepelky, rehabilitační míče, laboratorní sklo (odměrné válce, kádinky, aj.), vycházkové hole, gumové násady, protiskluzové bodce a další